Závazná rezervace kurzu plavecké školy pro 1. pololetí 2019/20:

Nemáte kód? Zaregistrujte se å
* **
*
Stav možnosti rezervace:
***

*Povinný údaj

** 1 - Plavec cca od 10 let, již chodil na kurzy plavání, uplave bez problémů 150 metrů prsa + kraul nebo znak. Pro tyto plavce poskytujeme zdokonalovací lekce, v nichž upevní techniku 3 způsobů, naučí se (cca během 1 roku) plavecký způsob motýlek a výrazně zlepší svou kondici.

** 2 - Plavec cca od 6 let, uplave 50 metrů prsa bez pomůcek, potopí celé tělo, skočí do vody, udrží splývavou polohu na zádech. V této kategorii se zaměřujeme především na bezchybné základní zvládnutí způsobů prsa, znak a kraul a dokončení plné adaptace na vodní prostředí spolu s odstraněním nejistoty.

** 3 - Kategorie absolutních neplavců zhruba od 4 let (u neplavců výrazně vyššího věku oproti zbytku družstva lze domluvit výjimku). Zaměřujeme se na základní nenásilné seznámení s vodním prostředím, odstranění strachu a základní sebezáchranné schopnosti. Vzhledem k rekreačnímu pojetí kurzu se orientujeme na způsob prsa a polohu na zádech.

** K - Kondiční skupina nejvýkonějších plavců cca od 12 let. Uplave kraulem 100m do 2:00, 500m do 10 minut, v kuse min. 1km, ovládá všechny 4 plavecké způsoby (vč. základů motýlka). Poskytujeme trénink zaměřený na zvýšení rychlosti na kratší vzdálenosti a výdrž na vyšší vzdálenost. V této kategorii se střídá polohové pojetí tréninku s optimalizací jednotlivých 4 závodních způsobů.

V případě nejasností o výběru družstva nás neváhejte kontaktovat.

***Jakékoli další připomínky, max. 1000 znaků