Základní údaje o plavecké škole

Plavecká škola ORKA logo

Plavecká škola ORKA je pražská firma, dlouhodobě se zabývající organizováním

Plavecká škola ORKA volně navázala na provoz Plavecké školy.cz Mgr. Karla Bergla od roku 1998, od níž roce 2013 převzala plavecké kurzy na Praze 8 a 9 ( Prosek (Hotel DUO) a Šutka).

Plavecká škola ORKA zaměstnává výhradně odborníky z oblasti sportu, mající vysokoškolské vzdělání (Fakulta tělesné výchovy a sportu UK) nebo příslušnou certifikovanou kvalifikaci FTVS UK (trenér nebo učitel třídy A - C) i zkušenosti s pedagogickou prací v oblasti sportu a plavání a také s dětmi a mladistvými.

Plavecká škola ORKA trenéři Plavecká škola ORKA si zakládá na pragmatickém přístupu k výuce plavání a tedy vysoce standardizované a osvědčené metodice.

Plavecká škola ORKA je Vám k dispozici v následujícím personálním složení:

Vedoucí plavecké školy

  • Lucie Andrášková

Trenéři a učitelé

  • Lucie Andrášková
  • Ing. Daniel Vodňanský
  • Anežka Machatová
  • Bc. Barbora Jarníková
  • Marek Sobota
  • Mgr. Jakub Novotný

Provozovatel plavecké školy

IČO: 76281108, Číslo účtu: 670100 - 2205872872/6210

Naši partneři

SeaTails.cz - Staň se mořskou pannou

sea-tails_logo

Dozvíte se zde vše o novém fenoménu mořských ploutví, které mají v zahraničí již dlouhou tradici, a které konečně dorazily i na náš trh. Díky těmto mořským ocasům budete doslova klamat tělem. Díky preciznímu zpracování totiž budou vypadat jako součást vašeho těla a vy se tak stanete alespoň na chvíli dokonalou mořskou pannou.

SnowArt - Ski school & Ski rental Harrachov

snow-art_logo

Chcete se naučit lyžovat, jezdit na snowboardu nebo běhat na lyžích, nemáte lyže a chcete si je půjčit? U nás máte příležitost. Jsme lyžařská škola a půjčovna působící v Harrachově s dlouholetou tradicí.