Individuální kurzy

/foto/bazeny/individual-small.jpg

Individuální kurzy plavání mohou probíhat v dohodnutý čas pravidelně i nárazově, v závislosti na aktuálně dostupných trenérech na Aquacentru Šutka - to vše si určíte sami po dohodě s námi.

Kurzu se může účastnit pokud možno zdravý (s alespoň minimální tělesnou zdatností) člověk na jakékoli úrovni plaveckých dovedností a jakéhokoli věku. Základní sazba je 500,- Kč pro děti do 10 let a 600,- Kč pro děti do 18 let, pro dospělé je cena 800,- Kč + vstup (cca do 100,- Kč). * za 40 až 60 minut (délka i cena může být upravena dle dohody) - obsahuje výuku trenéra a plavecké pomůcky.

Podrobnější členění nabídky kategorií kurzů je takovéto:
  • Základní plavání pro neplavce
  • Zdokonalovací plavání pro začátečníky
  • Kondiční plavání pro pokročilé plavce
  • Speciální trénink (příprava na zkoušky, časové limity, apod.)
Samozřejmostí je pečlivá analýza stylu (případně s využitím videozáznamu) při zohlednění případného zaměření plavce na některý ze závodních plaveckých způsobů nebo v případě dětí dle preferencí rodičů (zpravidla závodní nebo rekreační pojetí kurzu).
Máte-li zájem o lekci, vyplňte formulář. Domluvíme se na organizaci a pojetí kurzu a vybereme Vám nejvhodnějšího lektora. Pokud chcete kurzem obdarovat své blízké, vytvoříme pro Vás voucher.

Klikněte pro registraci individuální lekce

voucher na individuální kurz plavání plavecké školy ORKA