EMS trénink Xbody

Benefity

Prevence a zbavení se bolesti zad - elektrické impulsy aktivují i svaly umístěné hluboko v okolí páteře, čímž je posilují a pomáhají snižovat až dokonce eliminovat bolesti zad - úleva již během prvního tréninku. Svalová hmota navíc rozšiřuje meziobratlový prostor a umožňuje lepší vyživení plotýnek.

Lepší držení těla - Elektrody jsou zabudovány v tréninkovém obleku tak, aby stimulovaly i svaly okolo páteře, které se běžně posilují jen velmi těžko. Stimulací těchto hluboko umístěných zádových svalů dojde k jejich posílení. Zlepší se tak držení těla a odstraní se problémy se zády.

Zmírnění svalových dysbalancí a kompenzace k jednostranně zaměřeným sportům - přesně umístěné elektrody v XBody tréninkovém obleku dokážou současně stimulovat svalovou partii stejnou sílou impulsu. Je jen na vás, zda-li si vyberete všechny hlavní svalové skupiny nebo jen vybrané dle konkrétní potřeby. Můžeme tak posílit oslabené svalstvo a zmírnit příznaky svalové dysbalance.

Budování svalové hmoty a spalování tuku - XBody EMS trénink lze provádět v režimu dynamického nebo silového tréninku, díky tomu pomůže posílit svaly, spálit tuk a zmírnit příznaky celulitidy. Zvýší se cirkulace svalové a pojivové tkáně, což může vést k pevnější a více tonizované pokožce.

Doplněk či forma regenerace pro vrcholové i rekreační sportovce - zlepšení kondice, rychlosti, síly a vytrvalosti

Urychlení rekonvalescence po úrazu, zranění či operaci

Zvýšení kapacity spalování kalorií a zrychlení metabolismu

ÚSPORA ČASU!!!

Pro koho je vhodný?

  • Pro všechny, kteří se zajímají o funkčnost svého těla a prevenci civilizačních onemocnění.
  • Začátečníky – bez zkušenosti se cvičením.
  • Osoby s nadváhou – úbytek na váze a přibrání svalové hmoty, zpevnění (cvičení nezatěžuje klouby!).
  • Sportovce – menší únava po jiných sportech, kompenzace jednostranně zaměřených sportů. S Xbody lze provádět i tréninky s podporou EMS!
  • Ženy po porodu – dostat se zpět do formy, zpevnění svalů pánevního dna.
  • Seniory - šetrný vůči kloubům, šlachám i vazům, bez nárazů.

Pro ty, kterým je klasické fitko nesympatické stejně jako hromadné formy cvičení - individuální přístup se zaměřuje na konkrétní potřeby klienta.

Pro ty, co nemají času nazbyt - rychlý a efektivní trénink, vše zajištěné na místě, není potřeba ani taška na cvičení.

Jste pokročilí? Pokud chcete trénovat 2 x týdně je třeba mít mezi tréninky odstup 3-4 dny z důvodu regenerace, která je oproti jinému silovému cvičení delší.

EMS XBODY TRÉNINK (Electric Muscle Stimulation)

= způsob vyvolání svalové kontrakce pomocí různých elektrických impulsů. Impulzy jsou generovány přístrojem XBody → přes elektrodu se dostanou na povrch kůže, kde přesně a přirozeně stimulují svaly. Impulzy způsobující pravidelné stahování svalů tak přichází z vnějšího prostředí (běžně k nim dochází na základě impulsů přicházejících z mozku po centrální nervové soustavě). Ne všechny svaly však mají dobře vyvinuté spojení s mozkem → nejsou aktivovány tak snadno. EMS však aktivuje i tyto ochablé svaly (např. hýžďové).

Edukační videa:

Pro více info a ceník nás kontaktujte přes

Whatsapp: +420737063831
Email: info@healthy-junkies.com