Rekordní výsledky

Zde najdete nejlepší výkony, jaké naši plavci podali v jednotlivých obdobích.

orka

2. pololetí 2021/22

Kategorie 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Desetiminutovka 700m (Hana Ng.) 575m (Daniel Ko.) 525m (Antonín Šp.) 500m (Andrea Ku., Filip So., Mikuláš Vl., Jan Du., Tomáš Ta.) 475m (Kateřina Bo., Barbora Ta., Lucie Če., Gabriela Se.) 450m (Tereza Mi., Matyáš Lu., Jonáš Sl., Matěj So.) 425m (Justýna Ku., Adam Ko., Stella Kr., Filip To., Dominik Šr., Kristina Ko.)
Kraul 50m 32.329s (Daniel Ko.) 33.894s (Antonín Šp.) 34.148s (Barbora Ta.) 34.233s (Mikuláš Vl.) 36.386s (Hana Ng.) 37.445s (Filip So.) 37.564s (David Eš.)
Znak 50m 38.308s (Daniel Ko.) 45.772s (Mikuláš Vl.) 46.384s (Filip So.) 47.658s (Vít Eš.) 47.721s (Antonín Šp.) 49.658s (Kristina Ko.) 50.202s (David Eš.)
Prsa 50m 38.213s (Daniel Ko.) 45.123s (Dominik Šr.) 45.634s (Anna Ng.) 46.786s (Hana Ng.) 48.663s (David Eš.) 49.008s (Kristýna Ga.) 49.336s (Mikuláš Vl.)
Motýlek 25m 16.311s (Daniel Ko.) 18.226s (Mikuláš Vl.) 19.595s (Barbora Ta.) 20.423s (Hana Ng.) 20.442s (Antonín Šp.) 21.661s (Filip So.) 22.529s (David Eš.)
Motýlek 50m 42.09s (Mikuláš Vl.)
Prsa 25m 21.783s (Filip So.) 22.045s (Ondřej Fi.) 22.51s (Maxmilian Ma.) 23.442s (Oliver Fr.) 24.156s (Ondřej Šr.) 25.196s (Denis No.) 26.1s (Štěpan Pu.)
Znak 25m 20.06s (Filip So.) 22.803s (Ondřej Fi.) 23.16s (Jiří Ba.) 23.2s (Jáchym Ne.) 24.16s (Anna Va.) 24.38s (František Du.) 24.85s (Karolína Vr.)
Kraul 25m 15.992s (Ondřej Fi.) 17.459s (Filip So.) 20.721s (Oliver Fr.) 22.443s (Matěj So.) 22.5s (Maxmilian Ma.) 22.7s (Anna Va.) 22.722s (Ondřej Šr.)
Kraul 100m 78.924s (Daniel Ko.) 86.261s (Antonín Šp.) 99.548s (Šárka Do.) 101.669s (David Eš.) 103.54s (Jonáš Sl.) 112.248s (Matyáš Lu.) 128.394s (Matyáš Vi.)
orka

1. pololetí 2021/22

Kategorie 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Desetiminutovka 650m (Hana Ng.) 525m (Daniel Ko., Antonín Šp.) 500m (Kristýna Ga.) 475m (Patrik Ně., Šárka Do., Lucie Če., Mikuláš Vl., Anna Kr., Pavla Ko., Jan Du., David Eš.) 460m (Gabriela Se.) 450m (Dominik Šr., Stella Kr., Jonáš Sl., Ondřej Fi., Anna Ng.) 400m (Vít Eš., Dita Ko.)
Kraul 50m 33.784s (Daniel Ko.) 38.371s (Hana Ng.) 38.426s (Antonín Šp.) 39.067s (Anna Ng.) 40.35s (Filip So.) 40.778s (Barbora Ta.) 40.931s (Pavla Ko.)
Znak 50m 37.754s (Daniel Ko.) 48.421s (Andrea Ku.) 50.524s (Antonín Šp.) 50.592s (Kristýna Ga.) 51.277s (Stella Kr.) 51.983s (Šárka Do.) 52.25s (Patrik Ně.)
Prsa 50m 43.058s (Daniel Ko.) 46.743s (Dominik Šr.) 48.207s (Hana Ng.) 48.964s (Mikuláš Vl.) 49.881s (Adam Ko.) 50.063s (Lucie Go.) 51.375s (Šárka Do.)
Motýlek 25m 15.749s (Daniel Ko.) 19.6s (Hana Ng.) 22.112s (Filip So.) 22.453s (Adam Ko.) 22.732s (Barbora Ta.) 22.852s (Stella Kr.) 22.932s (Dominik Šr.)
Prsa 25m 22.763s (Filip So.) 22.976s (Ondřej Fi.) 23.251s (Kateřina Lu.) 24.843s (Oliver Fr.) 25.83s (Huu Thai Do.) 26.97s (Jan An.) 27.17s (David Če.)
Znak 25m 19.522s (Filip So.) 21.218s (Ondřej Fi.) 22.64s (David Eš.) 22.863s (Kateřina Lu.) 24.546s (Oliver Fr.) 25.08s (Jáchym Ne.) 25.46s (Anna Va.)
Kraul 25m 18.976s (Kateřina Lu.) 19.938s (David Eš.) 21.291s (Ondra Ci.) 22.72s (Anna Va.) 23.01s (Jan An., Matyáš Ka.) 24s (Filip Hl.) 24.775s (Denis No.)
orka

Celý rok 2020/21

Kategorie 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Desetiminutovka 475m (Andrea Ku.) 450m (Gabriela Se., David Eš.) 350m (Anna Kr.) 325m (Justýna Jitka Hl., Vít Eš.)
Kraul 50m 33.309s (Daniel Ko.) 36.059s (Mikuláš Vl.) 36.123s (Šimon Ve.) 38.311s (Andrea Ku.) 39.047s (Viktor Pi.) 43.781s (Pavla Ko.) 44.311s (Anežka He.)
Znak 50m 46.289s (Mikuláš Vl.) 47.424s (Andrea Ku.) 51.662s (Lucie Fi.) 54.237s (Anežka He.) 61.591s (Patrik Ně.)
Prsa 50m 44.79s (Daniel Ko.) 50.975s (Šimon Ve.) 51.791s (Jan Du.) 52.201s (Adam Ko.) 53.234s (Viktor Pi.) 53.499s (Dominik Šr.) 54.338s (David Eš.)
Motýlek 50m 43.492s (Mikuláš Vl.)
Prsa 25m 22.185s (Andrea Ku.) 26.525s (Stella Kr.) 32.125s (Tereza Ko.) 32.383s (Kristýna Kr.) 32.953s (Adam Ze.) 34.307s (Tobiáš St.) 40.03s (Matyáš Ka.)
Znak 25m 28.615s (Jáchym Ne.) 30.101s (Filip Hl.)
Kraul 25m 17.702s (Andrea Ku.) 20.865s (Stella Kr.) 22.497s (Oliver Fr.) 24.327s (Kateřina Bo.) 26.95s (Tobiáš St.) 28.43s (Kristýna Kr.) 29.446s (Matyáš Ka.)
orka

2. pololetí 2019/20

Kategorie 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Desetiminutovka 675m (Jan Vá.) 600m (Barbora Ta., Daniel Ko., Kryštof Pe., Hana Ng., Anežka He.) 500m (Anna Šn., Adam Št., Kristýna Ga., Denis Če., Šimon Ve., Nikita La.) 475m (Ondřej Fi., Klára Ad., Mikuláš Vl., Kristýna Se.) 450m (Barbora St., Adela Ko., Stella Kr., Gabriela Se., Šárka Do., Vladimir Bu., Vanesa Po., Pavla Ko., Jan Du., Dita Ko., Viktor Pi.) 425m (Dominik Šr., Anna Klára Ko.) 400m (Anna Mo., Markéta Ma., Lucie Fi., Anna Ša., Anežka Fi., Jonáš Jan Hl.)
Kraul 50m 32.394s (Jan Vá.) 34.968s (Daniel Ko.) 36.155s (Viktor Pi.) 37.535s (Lukas Ko.) 37.577s (Šimon Ve.) 38.14s (Barbora Ta.) 38.374s (Nikita La.)
Znak 50m 41.122s (Daniel Ko.) 44.187s (Mikuláš Vl.) 44.397s (Jan Vá.) 44.837s (Šimon Ve.) 47.439s (Viktor Pi.) 48.744s (Denis Če.) 49.584s (Marek St.)
Prsa 50m 43.175s (Daniel Ko.) 44.422s (Anežka He.) 48.375s (Šimon Ve.) 49.593s (Anna Ng.) 49.596s (Kristýna Ga.) 49.953s (Hana Ng.) 50.386s (Viktor Pi.)
Motýlek 25m 17.187s (Jan Vá.) 17.841s (Daniel Ko.) 18.053s (Šimon Ve.) 18.75s (Mikuláš Vl.) 20.843s (Anežka He.) 21.218s (Viktor Pi.) 21.355s (Denis Če.)
Prsa 25m 57.94s (Tomáš Rů.)
Kraul 100m 81.382s (Jan Vá.) 85.752s (Šimon Ve.) 87.356s (Daniel Ko.) 88.833s (Denis Če.) 98.761s (Barbora Ta.) 100.64s (Lukas Ko.) 102.017s (Kristýna Ga.)
orka

1. pololetí 2019/20

Kategorie 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Desetiminutovka 575m (Jan Vá., Daniel Ko.) 520m (Marek St., Jan Do.) 500m (Ondřej Fi., Kristýna Ga., Šimon Ve., Denis Če., Vojtěch Kl., Filip So., David Eš., Stella Kr.) 485m (Adam Št.) 480m (Laura Do., Oliver Fr., Lukáš Ja.) 475m (Michaela Bu., Barbora Ta., Mikuláš Vl., Jasmína Ku.) 460m (Anna Ča.)
Prsa 20m 13.147s (Marek St.) 15.242s (Filip So.) 15.445s (Tobiáš St.) 15.498s (Kristina Ja.) 16.055s (Vojtěch Kl.) 16.273s (Zdeněk Ba.) 16.551s (David Eš.)
Znak 20m 14.629s (Marek St.) 14.687s (Filip So.) 15.646s (Vojtěch Kl.) 15.68s (Thu Minh Do.) 15.813s (Tobiáš St.) 16.244s (Kristina Ja.) 16.338s (Antonin Te.)
Kraul 20m 11.58s (Marek St.) 13.275s (Filip So.) 13.498s (Vojtěch Kl.) 13.831s (Thu Minh Do.) 13.833s (Antonin Te.) 13.907s (Ondřej Fi.) 14.023s (Barbora St.)
Motýlek 20m 15.833s (Marek St.) 17.204s (Filip So.) 17.705s (Vojtěch Kl.) 18.104s (Stella Kr.) 18.658s (Thu Minh Do.) 18.861s (David Eš.) 19.448s (Marie Po.)
Kraul 50m 33.15s (Daniel Ko.) 34.89s (Jan Vá.) 35.665s (Šimon Ve.) 39.14s (Nicolas Gr.) 39.553s (Barbora Ta.) 39.945s (Denis Če.) 40.201s (Adam Sm.)
Znak 50m 42.24s (Daniel Ko.) 45.081s (Šimon Ve.) 45.43s (Jan Vá.) 47.009s (Mikuláš Vl.) 51.55s (Pavla Ko.) 52.345s (Anna Ng.) 54.074s (Denis Če.)
Prsa 50m 42.27s (Daniel Ko.) 46.114s (Rozálie Kr.) 49.618s (Hana Ng.) 50.539s (Anna Ng.) 50.763s (Adam Št.) 51.547s (Eliška An.) 52.498s (Šimon Ve.)
Motýlek 25m 17.27s (Daniel Ko.) 18.54s (Jan Vá.) 20.23s (Nicolas Gr.) 21.24s (Jan Do.) 21.767s (Mikuláš Vl.) 22.241s (Hana Ng.) 22.91s (Pavla Ko.)
Prsa 25m 33.23s (Jan An., Viktor Du.) 33.93s (Mariana Fi.) 34.18s (Dušan Lu.) 34.58s (Martin Vá.) 35.16s (Arnošt Pe.) 35.32s (Lucie Filipa Ma.) 35.75s (Šimon St.)
Znak 25m 28.02s (Phung Hu.) 32.5s (Martin Vá.) 32.79s (Barbora Ho.) 32.82s (Vojtěch Ne.) 34.14s (Jan An.) 34.4s (Mariana Fi.) 35.51s (Šimon St.)
Kraul 25m 25.67s (Martin Vá.) 27.69s (Šimon St., Arnošt Pe.) 29.77s (Dušan Lu.) 32.22s (Jan An., Viktor Du.) 33.99s (Phung Hu.) 34.83s (Barbora Ho.) 35.98s (Lucie Filipa Ma.)
orka

2. pololetí 2018/19

Kategorie 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Desetiminutovka 720m (Hana Ng.) 640m (Anna Ng.) 590m (Filip So.) 580m (Marek St.) 570m (Ondřej Fi., Jan Vá.) 560m (Denisa Bi.) 555m (Šimon Ve.)
Vytrvalost 5 minut 260m (Eliška Br.) 175m (Michal Ch.) 100m (Lucie Ch.)
Prsa 20m 14.018s (Marek St.) 15.245s (Hana Ng.) 15.491s (Vojtěch Kl.) 15.803s (Tobiáš St.) 16.013s (Anna Ng.) 16.304s (Filip So.) 16.565s (Jan Do.)
Znak 20m 15.257s (Tobiáš St.) 15.304s (Marek St.) 15.617s (Hana Ng.) 15.955s (Filip So.) 16.426s (Vojtěch Kl.) 16.759s (Jiří Hl.) 17.401s (Karla Sa.)
Kraul 20m 12.639s (Hana Ng.) 12.867s (Vojtěch Kl.) 13.028s (Marek St.) 13.215s (Jan Do.) 13.453s (Anna Ng.) 13.804s (Filip So.) 13.949s (Kristina Ja.)
Motýlek 20m 14.083s (Hana Ng.) 14.828s (Marek St.) 16.748s (Dita Ko.) 17.015s (Jan Do.) 17.219s (Anna Ng.) 17.563s (Filip So.) 17.858s (Vojtěch Kl.)
Kraul 50m 36.289s (Jan Vá.) 36.356s (Šimon Ve.) 36.672s (Daniel Ko.) 36.884s (Barbora Ta.) 37.733s (Mikuláš Vl.) 39.418s (Tomáš Ne.) 40.18s (Viktor Pi.)
Znak 50m 45.525s (Šimon Ve.) 46.657s (Jiří No.) 47.874s (Jan Vá.) 51.109s (Mikuláš Vl.) 51.379s (Denis Če.) 52.06s (Kristýna Ga.) 52.768s (Karolína Gr.)
Prsa 50m 46.06s (Daniel Ko.) 46.12s (Kristýna Ga.) 50.232s (Ondřej No.) 50.294s (Karolína Gr.) 50.895s (Tomáš Ne.) 51.57s (Jiří No.) 51.597s (Šimon Ve.)
Motýlek 25m 21.633s (Šimon Ve.) 21.656s (Stella Kr.) 22.044s (Lucie Sv.) 22.148s (Mikuláš Vl.) 22.696s (Jan Vá.) 23.407s (Barbora Ta.) 23.922s (Jiří An.)
Motýlek 50m 56.511s (Lucie Sv.) 67.397s (Lukas Ko.)
Prsa 25m 30.75s (Eliška Čí.) 31.64s (Nela Ža.) 32.64s (Tomáš Rů.) 32.75s (Tereza Po., Arnošt Pe.) 33.55s (Aneta Po.) 34.09s (Nikol Že.) 34.24s (Markéta Ma.)
Znak 25m 26.9s (Tomáš Rů.) 30.01s (Jan He.) 30.73s (Jáchym Kr.) 31.07s (Šimon St.) 31.49s (Eliška Čí.) 32.43s (Tereza Po.) 34.2s (Markéta Ma.)
Kraul 25m 28.85s (Jan He.) 30.95s (Tomáš Rů.) 33.28s (Eliška Čí.) 33.32s (Aneta Po.) 34.09s (Tereza Po., Nela Ža.) 35.6s (Viktor Du.) 35.72s (Dušan Lu.)
orka

1. pololetí 2018/19

Kategorie 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Desetiminutovka 720m (Hana Ng.) 600m (Vojtěch Kl.) 560m (Anna Ng.) 520m (Jan Do.) 510m (Ondřej Fi., Emma Ko., Jan Vá.) 500m (Anna Šn., Kristýna Ga., Šimon Ve., Lukáš Ch.) 490m (Marek St.)
Prsa 20m 13.97s (Hana Ng.) 14.985s (Marek St.) 15.539s (Anna Ng.) 15.765s (Tobiáš St.) 15.96s (Filip So.) 16.38s (Vojtěch Kl.) 16.552s (František Do.)
Znak 20m 15.062s (Marek St.) 16.73s (Tobiáš St.) 16.922s (Karla Sa.) 17.328s (Barbora St.) 17.94s (Vojtěch Kl.) 18.125s (Kristina Ja.) 18.145s (Hana Ng.)
Kraul 20m 13.431s (Marek St.) 13.473s (Anna Ng.) 13.649s (Jan Do.) 13.885s (Vojtěch Kl.) 14.096s (Hana Ng.) 14.6s (Filip So.) 14.752s (František Do.)
Motýlek 20m 15.52s (Hana Ng.) 17.947s (Marek St.) 18.26s (Vojtěch Kl.) 18.76s (Jan Do.) 18.769s (František Do.) 18.923s (Kristina Ja.) 18.932s (Karla Sa.)
Kraul 50m 30.956s (Jan No.) 38.2s (Lukáš Ch.) 38.277s (Daniel Ka.) 38.5s (Šimon Ve.) 38.535s (Barbora Ta.) 39.83s (Jan Vá.) 40.243s (Mikuláš Vl.)
Znak 50m 48.16s (Jan Vá.) 50.02s (Šimon Ve.) 50.612s (Lukáš Ch.) 51.141s (Daniel Ka.) 52.09s (Mikuláš Vl.) 52.16s (Lukas Ko.) 53.547s (Anna Šn.)
Prsa 50m 47.879s (Marek Ho.) 52.666s (Tomáš Ne.) 52.687s (Karolína Gr.) 53.979s (Barbora Ta.) 54.116s (Lukáš Ch.) 54.39s (Michaela Bu.) 54.451s (Anežka He.)
Motýlek 25m 22.99s (Mikuláš Vl.) 23.292s (Barbora Ta.) 23.71s (Šimon Ve.) 24.977s (Lukáš Ch.) 25.343s (Matouš Vo.) 26.087s (Viktor Pi.) 26.25s (Kristýna Ga.)
Motýlek 50m 57.716s (Lucie Sv.)
Prsa 25m 25.56s (Dominik Šr.) 29.97s (Tomáš Rů.) 30.71s (Lucie Fi.) 31.02s (Jakub Pe.) 31.9s (Eliška Čí.) 32.04s (Anna Kr.) 32.21s (Albert Va.)
Znak 25m 25.09s (Lucie Fi.) 26.35s (Tomáš Rů.) 29.94s (Adela Ko.) 30.17s (Matyáš Ko.) 30.72s (Dominik Šr.) 31.27s (Markéta Ma.) 32.55s (Albert Va.)
Kraul 25m 25.01s (Albert Va.) 25.74s (Dominik Šr.) 27.55s (Lucie Fi.) 28.37s (Tomáš Rů.) 30.26s (Matyáš Ko.) 31.01s (Martin Vá.) 31.44s (Tereza Po.)
orka

2. pololetí 2017/18

Kategorie 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Desetiminutovka 720m (Hana Ng.) 620m (Marek St., Lukáš Ši.) 540m (Sofie Dv., Denisa Bi.) 525m (Jan Vá.) 520m (Gabriela Ko., Anna Ng.) 500m (Vítek Ši., Lukas Ko., Tomáš Ne., Lukáš Ch., Nicolas Gr.) 480m (Tobiáš St., Ema Na., Lucie Ja., Barbora St.)
Vytrvalost 15 minut 750m (Kristýna Ga., Radim Ha.) 725m (Ondřej No., Tomáš Hu.) 700m (Anna Klára Ko., Barbora La., Lucie Go., Petr Do.) 590m (Adam Ko.) 550m (Lucie Sv.)
Prsa 20m 14.711s (Hana Ng.) 16.48s (Lukáš Ši.) 16.494s (Marek St.) 16.5s (Nicolas Gr.) 16.66s (Anna Ng.) 16.67s (Matouš Pa.) 16.79s (Tobiáš St.)
Znak 20m 16.14s (Filip So.) 16.216s (Marek St.) 16.26s (Nicolas Gr.) 16.32s (Lukáš Ši.) 16.535s (Hana Ng.) 16.56s (Vítek Ši.) 16.73s (Jiří Hl.)
Kraul 20m 12.46s (Vladka Ko.) 12.625s (Hana Ng.) 12.76s (Nicolas Gr.) 14.17s (Vítek Ši.) 14.425s (Marek St.) 14.65s (Matouš Pa., Filip So.) 14.83s (Lukáš Ši.)
Motýlek 20m 13.158s (Hana Ng.) 18.41s (Nicolas Gr.) 18.661s (Kristýna Pa.) 18.665s (Marek St.) 18.95s (Lukáš Ši.) 19.041s (Marina Pf.) 19.87s (Gabriela Ko.)
Kraul 50m 35.1s (Radim Ha.) 35.31s (Tomáš Hu.) 37.86s (Petr Do.) 38.01s (Mikuláš Vl.) 38.37s (Lukas Ko.) 38.93s (Ondřej No.) 41.33s (Jan Vá.)
Znak 50m 47.8s (Mikuláš Vl.) 48.32s (Radim Ha.) 50.38s (Marek Ho.) 50.84s (Tomáš Hu.) 51.03s (Ondřej No., Petr Do.) 52.27s (Lucie Sv.) 52.82s (Jan Vá.)
Prsa 50m 50.71s (Radim Ha.) 50.91s (Tomáš Hu.) 51.61s (Petr Do.) 53.63s (Ondřej No.) 54.7s (Anežka He.) 54.72s (Tomáš Ne.) 54.96s (Mikuláš Vl.)
Motýlek 25m 22.17s (Kristýna Ga.) 23.13s (Barbora Ta.) 23.62s (Adéla Ko.) 24.91s (Anna Klára Ko.) 25.19s (Lucie Go.) 25.46s (Anežka He.) 26.72s (Denis Če.)
Motýlek 50m 46.15s (Lucie Sv.) 52.19s (Ondřej No.) 54.12s (Radim Ha.) 55.05s (Tomáš Hu.) 57.47s (Petr Do.)
Prsa 25m 26.15s (Dominik Šr.) 29.09s (Jonáš Jan Hl.) 29.62s (Antonín Dě.) 31.16s (Daniela Do.) 32.15s (Jakub Pe.) 32.63s (Jáchym Jiří Hl.) 32.76s (Viktorie Anna Pe.)
Znak 25m 26.22s (Tymur Va.) 27.47s (Dominik Šr.) 29.64s (Daniela Do.) 29.84s (Jonáš Jan Hl.) 30.43s (David Hl.) 30.87s (Jáchym Jiří Hl.) 33.91s (Veronika Ka.)
Kraul 25m 23.87s (Tymur Va.) 24.99s (Dominik Šr.) 28.61s (Daniela Do.) 30.54s (Antonín Dě.) 31.31s (Jáchym Jiří Hl.) 32.46s (Jonáš Jan Hl.) 33.04s (Veronika Ka.)
orka

1. pololetí 2017/18

Kategorie 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Desetiminutovka 780m (Hana Ng.) 575m (Šimon Ve., Lukáš Ch.) 500m (Kristýna Ga., Tomáš Hu.) 480m (Sofie Dv., Dan Be., Marek St., Nicolas Gr., Jan Do.) 475m (Denis Če., Ondřej No., Radim Ha., Vojtěch An.) 470m (Lukáš Ši., Jiří No.) 460m (Barbora St.)
Prsa 20m 15.91s (Hana Ng.) 16s (Gabriela Ko.) 16.07s (Filip So.) 16.3s (Štěpán Sv.) 16.67s (Vojtěch Kl.) 16.7s (Marek St.) 17.34s (Marina Pf.)
Znak 20m 15.44s (Dan Be.) 17.29s (Filip So.) 17.47s (Štěpán Sv.) 17.53s (Anna Ng.) 17.62s (Vojtěch Kl.) 17.68s (Nicolas Gr.) 18.05s (Lukáš Ši.)
Kraul 20m 12.32s (Štěpán Sv.) 13.9s (Gabriela Ko., Nicolas Gr.) 14.15s (Filip So., Vojtěch Kl.) 14.25s (Dan Be.) 14.76s (Jan Do.) 14.8s (Hana Ng.) 14.92s (Marina Pf.)
Motýlek 20m 17.85s (Hana Ng.) 18.93s (Marek St.) 18.96s (Dan Be.) 18.97s (Anna Ng.) 19.26s (Sofie Dv.) 19.27s (Štěpán Sv.) 19.51s (Jan Do.)
Kraul 50m 35.68s (Dan Bl.) 37.01s (Lukáš Ch.) 37.62s (Radim Ha.) 37.78s (Petr Do.) 38.44s (Ondřej No.) 39.55s (Šimon Ve.) 39.73s (Tomáš Hu.)
Znak 50m 44.14s (Viktor Pi.) 47.93s (Lukáš Ch.) 47.97s (Jan Do.) 48.74s (Daniel Ka., Šimon Ve.) 48.82s (Jiří No.) 50.39s (Kryštof Pe.) 50.89s (Tomáš Hu.)
Prsa 50m 50.98s (Dan Bl.) 51.53s (Tomáš Hu.) 52.42s (Šimon Ve.) 53.1s (Ondřej No., Petr Do.) 53.25s (Lukáš Ch.) 53.35s (Vojtěch An.) 54.38s (Adéla Ko., Adéla Pe.)
Motýlek 25m 11.18s (Šimon Ve.) 19.5s (Dan Bl.) 20.43s (Tomáš Hu.) 21.93s (Radim Ha.) 22.32s (Tomáš Ne.) 22.34s (Lukáš Ch.) 23.63s (Mikuláš Vl.)
Motýlek 50m 51.69s (Lucie Sv.) 59.75s (Radim Ha.)
orka

2. pololetí 2016/17

Kategorie 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Desetiminutovka 700m (Hana Ng.) 610m (Anna Marie Gu.) 600m (Adéla Ko.) 560m (Marek St.) 525m (Ondřej No., Petr Do.) 520m (Karolína Gr.) 510m (Jan Do.)
Prsa 20m 15.58s (Denisa Bi.) 15.77s (Anna Marie Gu.) 16.07s (Hana Ng.) 16.85s (Vojtěch Kl.) 16.96s (Marek St.) 17.5s (Kristýna Pa.) 17.6s (Marina Pf.)
Znak 20m 16.39s (Denisa Bi.) 16.68s (Filip So.) 16.73s (Vítek Ši.) 17.2s (Anna Marie Gu.) 17.38s (Marek St.) 17.48s (Vojtěch Kl.) 17.56s (Jiří Hl.)
Kraul 20m 13.33s (Anna Marie Gu.) 13.62s (Hana Ng.) 13.63s (Denisa Bi.) 14.23s (Vítek Ši.) 14.54s (Matouš Pa.) 14.64s (Anežka Zu.) 14.79s (Vojtěch Kl.)
Motýlek 20m 15.36s (Anna Marie Gu.) 16.38s (Denisa Bi.) 17.11s (Hana Ng.) 19.46s (Marek St.) 19.99s (Vojtěch Kl.) 20s (Matouš Pa.) 20.2s (Anna Ng.)
Kraul 50m 40s (Tomáš Hu.) 40.22s (Petr Do.) 41.2s (Kristýna Ga.) 41.67s (Ondřej No.) 43.3s (Lucie Sv.) 43.76s (Lukáš Ch.) 43.95s (Šimon Ve.)
Znak 50m 50.1s (Lukáš Ch.) 51.43s (Šimon Ve.) 53.06s (David Sý.) 53.42s (Ondřej No.) 53.87s (Lucie Sv.) 54.73s (Kristýna Ga.) 55.42s (Lukas Ko.)
Prsa 50m 51.01s (Petr Do.) 52.26s (Tomáš Hu.) 52.64s (Ondřej No., Barbora Ta.) 53.03s (Kristýna Ga.) 53.53s (Šimon Ve.) 55.94s (Lukas Ko.) 56.1s (Adéla Ko.)
Motýlek 25m 21.19s (Ondřej No.) 22.52s (Petr Do.) 23.42s (Tomáš Hu., Šimon Ve.) 23.47s (Kristýna Ga.) 26.07s (Adéla Ko.) 26.17s (Lucie Sv.) 27.15s (Lukas Ko.)
Motýlek 50m 56.22s (Lucie Sv.)
Prsa 25m 33.7s (Albert Va.) 49.35s (Barbora Ho.)
Znak 25m 37.35s (Albert Va.) 52.05s (Barbora Ho.)
Kraul 25m 30.92s (Albert Va.)
Kraul 100m 98.63s (Šimon Ve.) 99.63s (Kristýna Ga.) 107.56s (Klára Mi.) 116.8s (Barbora Ta.) 116.97s (Anna Te.) 117.38s (Anna Klára Ko.) 125.36s (Adéla Pe.)
orka

1. pololetí 2016/17

Kategorie 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Desetiminutovka 625m (Lucie Sv.) 520m (Kryštof Pe., Hana Ng., Kristýna Ga.) 500m (Karolína Gr., Lukáš Ch., Marek St.) 490m (Jan Do.) 480m (Anežka Zu., Anna Marie Gu.) 475m (Nela Du., Šimon Ve.) 460m (Filip So., Radim Ha., Kristýna Pa., Kryštof Uc.)
Prsa 20m 14.81s (Karolína Gr.) 15.49s (Hana Ng., Jakub Šo.) 16.3s (Kristýna Ga.) 16.65s (Jan Do.) 17.8s (Filip So.) 17.91s (Radim Ha.) 18.18s (Anna Ng.)
Znak 20m 14.3s (Jakub Šo.) 15.01s (Karolína Gr.) 16.15s (Dan Be.) 16.33s (Radim Ha.) 16.92s (Kristýna Ga.) 17.08s (Hana Ng.) 17.22s (Filip So.)
Kraul 20m 12.33s (Kristýna Ga.) 13.3s (Jakub Šo.) 13.53s (Karolína Gr.) 13.72s (Radim Ha.) 14.73s (Filip So.) 14.94s (Hana Ng.) 14.96s (Dan Be.)
Motýlek 20m 14.94s (Karolína Gr.) 15.43s (Kristýna Ga.) 16.7s (Jakub Šo.) 17.46s (Hana Ng.) 18.73s (Radim Ha.) 19.55s (Anna Ng.) 20.01s (Kryštof Pe.)
Kraul 50m 42.51s (Kristýna Ga.) 42.75s (Šimon Ve.) 43.71s (Petr Do.) 45.91s (Tomáš Km.) 46.81s (Nela Du.) 46.87s (Tomáš Hu.) 48.42s (Linda Fa.)
Znak 50m 53.3s (Šimon Ve.) 53.45s (Kristýna Ga.) 54.68s (Barbora Ta.) 55.24s (Lucie Sv.) 55.84s (Petr Do.) 56.12s (Lukáš Ch.) 58.25s (David Sý.)
Prsa 50m 51.8s (Nela Du.) 56s (Kristýna Ga.) 56.21s (Šimon Ve.) 56.89s (Barbora Ta.) 57.15s (Lukáš Ch.) 57.76s (Lucie Sv.) 58.69s (Adéla Ko.)
Motýlek 25m 21.32s (Petr Do.) 23.19s (Vojtěch An.) 23.29s (Nela Du.) 23.54s (Lucie Sv.) 24.66s (Šimon Ve.) 25.18s (Tomáš Km.) 26.33s (Adéla Ko.)
Motýlek 50m 43.35s (Lucie Sv.) 56.19s (Šimon Ve.) 56.2s (Kristýna Ga.) 58.58s (Barbora Ta.) 63.89s (Klára Mi.)
Prsa 25m 22s (Dominik Šr.) 24.07s (Filip Ko., Beáta Vo.) 26.14s (Tereza La., Klára Ad.) 26.55s (Jonáš Jan Hl.) 27.37s (Eliška Ko.) 27.45s (Antonín Dě.) 27.79s (Veronika Ka.)
Znak 25m 22.41s (Beáta Vo.) 22.9s (Tereza La.) 23.94s (Filip Ko.) 25.24s (Dominik Šr.) 27.18s (Veronika Ka.) 28.12s (Partície Ko.) 28.26s (Antonín Dě.)
Kraul 25m 20.83s (Filip Ko., Beáta Vo.) 25.11s (Dominik Šr.) 25.92s (Veronika Ka.) 26.14s (Eliška Ko.) 26.98s (Albert Va.) 29.7s (Antonín Dě.) 29.74s (Jan Ma.)
Kraul 100m 96.52s (Kristýna Ga.) 107.29s (Barbora Ta.) 108.58s (Šimon Ve.) 118.18s (Klára Mi.) 121.68s (Lucie Sv.) 126.48s (Anna Te.)